• 0 544 373 05 58
  • 0 538 565 93 06
  • info@canelektrikbobinaj.com
Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz endüstride, ağır sanayi tesislerinde arızalanan AC/DC orta ve alçak gerilim motorlarının, kuru tip transformatörlerin  komple sarım, onarım ve bakımları, elektromagnet imalatı, sarım ve onarımı,  kollektör, bilezik ve fırça tutucu imali alanlarında faaliyet göstermekte ve müşterilerinin her türlü ihtiyaç ve beklentilerinde çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Amacımız, deneyimli uzman kadromuz ve yüksek teknolojili ölçü aletlerimiz ile doğru teşhis ve doğru yorumlarda bulunarak, sektörümüzde kalite yarışında ön sıralarda yer almaktır. Dünya markalarının en kaliteli ürünlerini kullanarak, dikkatli, özenli ve minimum hata ile müşterilerimizin uygun fiyat, kaliteli üretim ve zamanında teslim beklentilerinin karşılanması temel prensibimizdir.

Tüm faaliyetlerimizi yürütürken, doğaya saygılı davranma prensibimiz, ana politikamızın ayrılmaz bir parçasıdır. Her kademede çalışan elemanların eğitilmesi ve eğitimin devamı sayesinde kalite yönetim sisteminin sürekliliği esastır.

Sektördeki başarımızın temel nedeni ekip ruhu ile çalışmamızdır. Ekibimizde herkes işini severek yapar. Bilgi ve tecrübelerinin ışığında çözüm odaklı ilerler. Kaliteden ödün vermeden, yenilikçi bir yaklaşımla işini geliştirmeyi hedefler.

Kalite politikamızın temeli; ileri teknoloji, bilgi ve deneyimle, hızlı, kesin çözümler üreten ekibimizle, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerinin karşılanmasıdır.